Mít doma umíněnýho kocoura je někdy neštěstí

6. července 2009 v 13:33 |  Co se tak přihodilo aneb Blondýnin diary
Blondýna lítá vzteky po bytě. Přestože je venku krásné počasí, rozhodla se doma uklízet. Částečně proto, protože se jí nechce usednout zase na tři hodiny k počítači, pročítat kupu inzerátů, psát průvodní dopisy a rozesílat svůj životopis po všech čertech. Částečně taky proto, že je to už opravdu zapotřebí a ten blbej kocour okousal v obýváku celou kytku a bůhví proč vyhrabal půlku hlíny z květináče. Asi si myslí, že tam najde myš nebo co! Poté, aby toho nebylo málo, se s těma špinavýma packama rozvalil nevinně na vedlejším křesle a řádně poťapkal béžový přehoz. Z toho by Blondýna ale nebyla ještě tak na nervy, na to je už za tu dobu, co ho mají, zvyklá. Naštvala ji jiná skutečnost.


Sestra se dělala s palačinkama k snídani, jedna se jí trochu připálila, vyhodila jí do koše a teď křičí z koupelny, kde se šlechtí ve vaně nejspíš na rande, že kocour si přinesl tu černě zabarvenou palačinku až do koupelny. Normálně si čumákem nadzvedl víko koše a jako správný homelessák tam ponořil půl těla, aby si našel něco do žaludku.

Blondýna začala tedy kocoura nahánět po bytě, nejprve ho nemohla najít, ale potom vidí, jak si spokojeně sedí na její posteli a pod ním se rozprostírá obrovská, na dva metry zapáchající, louže! "Cos to udělal, ty malej hajzle?! Před hodinou jsem tu vypranou peřinu sundala voňavou z balkónu a nově ji povlíkla!!!"

Blondýna je vytočená do vrtule, nechce kocoura ani vidět. Raději si jde uvařit kafe k snídani a zapálit si cigaretu na balkón. Po cestě strčí peřinu do pračky. Drhnout postel bude až pak, na to teď nemá sílu... Obvykle má zvířata ráda, zvlášť toho malýho zrzavýho kočičího prcka, ale co je moc, to je příliš. "Ještě něco dneska provedeš a budou lítat blesky! A nedělej, že neslyšíš!"

Sestra, co právě vylezla z koupelny, nese Blondýně palačinky... Plněné čokoládovým pudingem a ozdobené ovocem a šlehačkou... Aspoň nějaká náplast na ty domácí strasti. Díky ségra!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sl. Lenka sl. Lenka | Web | 6. července 2009 v 18:59 | Reagovat

Tak to bych byla také nas.aná! Ještě, že máš sestru s palačinkama... ;-)

2 ŠáRiK :) ŠáRiK :) | Web | 7. července 2009 v 15:12 | Reagovat

Wohou tomu se říká správný kocour :D, taky máme kocoura. Občas bych ho zabila. Před měsícem jsme si vzali kotě a on prská a prská. Stím košem nám to dělávala fenka. A teď bych dala všechno jen aby se to ještě jednou stalo... :-|
Je pravda, že mě dneska kotě pěkně vytočilo. Schodilo mi můj nový foťák a ten se obouchal.  :-| ale stejnak bych jí už nikdy nikomu nedala  :)

Palačinky jsem měla včera. Ale to úbec nevadí, možná si je udělám ještě dneska :D

3 stellina stellina | Web | 8. července 2009 v 11:21 | Reagovat

Jak mluvíš o těch palačinkách, tak jsem na ně dostala zase chuť... Ummm...  :-?
Koťátko taky plánuji do budoucna, je to krásný, když ti něco malýho chlupatýho běhá po bytě a večer se to chodí tulit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama