je na čase přestat bydlet s rodičema

2. července 2009 v 14:35 |  Co se tak přihodilo aneb Blondýnin diary
Hodná paní poslala Blondýně po její matce peníze. Peníze vydělané občasnými službami na vrátnici. Blondýniny jediné peníze.

Matka ovšem Blondýně předala jen polovinu se slovy: "Říkala jsem ti přeci, že do konce měsíce musí být zaplacen ten nedoplatek za vodu. Nedáváš mi pomalu ani za nájem a my tě přece nebudeme živit. Že ti to není trapný takhle se flákat a žít na úkor svých rodičů?"

Trapné to Blondýně opravdu není, protože posílá matce každý měsíc na účet 3 500,- za půl pokoje bez jídla. Že její matka tvrdí, že to ani zdaleka nepokryje náklady, to je Blondýně celkem fuk. Počítala to jednou ze složenek a 3 500,- vyšlo tak akorát. Navíc s ohledem na to, že Blondýna není půl týdne doma, protože spí věčně raději u svého přítele Policisty, který je rozumný, těší se z její společnosti a v životě po ní nechtěl ani korunu.


Ale to ne, máti by chtěla 5 000,- a zároveň aby Blondýna doma pravidelně uklízela a ve svém volném čase způsobně seděla na prdeli nejlépe s jazykem za zuby!
"Služku jim dělat nehodlám!", to si Blondýna už rozhodla před nějakým časem, a tak si pere a žehlí jen SVÉ oblečení, prach si utírá také jen ve SVÉM půlpokoji, luxování a vytírání podlahy praktikuje také jen v místnostech, kde se ONA sama vyskytuje. To znamená, že na obývák a ložnici už asi dlouho nikdo nesáhl, pchh.

Ale za co 5 000,- ,proboha?! A jak může být matka tak drzá a bez dovolení a jediného uzardění sebrat Blondýně půl výplaty, se kterou již počítala?! Vážení, vypadá to, že Blondýně tentokrát došla trpělivost, práskne bičem a půjde bydlet ke svému příteli Policistovi. Ten jí to nabízel zrovna včera. Blondýna je totiž už VÁŽNĚ NASRANÁ a kdyby mohla, tak by se nejraději odstěhovala na měsíc, kde by jí dali všichni pokoj!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radka Radka | Web | 2. července 2009 v 19:59 | Reagovat

No vidíš, jestli ti přítel nabízí že u něho můžeš bydlet, tak to je ideální, ne?:-) Já se k příteli měla stěhovat taky, ale dali jsme si pauzu dříve, než byt našel. Teď už ho sice má, ale nevypadá to, že bychom se měli k sobě vracet:( A to mě ničí:(

2 stellina stellina | 2. července 2009 v 20:04 | Reagovat

To je mi líto. To, co se mi nelíbí na spojení "dát si pauzu" je právě ta možnost tam i zpět. Udržuje to člověka v šachu a to ne úplně ta nejhorší varianta, kterou jsem ve vztahu zažila. Přestože my jsme to nenazvali takhle...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama