hnusná obloha = hnusný týden

28. června 2009 v 17:46 |  Co se tak přihodilo aneb Blondýnin diary
Měla pravdu ta holka... Fakt je to na houby! Poslední týden se Blondýna cítí takřka na nic. Na nic nemá náladu, na nic nemá chuť, nechce se jí nic dělat, jen by pořád spala - 12 hodin jí nedělá sebemenší problém. Řekla bych, že buď je to tím počasím pitomým, anebo Blondýna zkrátka neví, co chce.

Momentálně má službu na vrátnici, lítají tu kolem řvoucí děti, tak se raději zavřela sama do kanceláře. Ani lampu si nerozsvítila, dává přednost potemnělému prostředí, které lépe vyjadřuje její pošmournou náladu.


Tak mi, sakra, vysvětlete někdo, čím to je?! Že má Blondýna problémy sama se sebou, to ví, ví to už dávno a táhne se to s ní stále a táhnout se to jen tak asi nepřestane... Ale dokáže se přeci taky jen někdy usmívat a být veselá. A problémy má spousta lidí.

Neví, neví momentálně nic holka. Snad jen, že asi za chvíli vyjde ven na jedno cigárko a těm malým spratkům uřvaným, co lítají jako pominutí, dá jednu pěstí! A to proto, že jim závidí tu bezprostřednost a radost, s jakou tu běhají po dvoře, s rozevlátými vlasy a nic si nedělají z toho, že obloha je zatažená, a že nemají peníze na to, aby si koupili to, co by si přáli. Že nepojedou na dovolenou k moři, protože dali výpověď a teď jsou nezaměstnaní a k ničemu se pořádně nemůžou donutit. Šťastné to děti!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Radka Radka | Web | 28. června 2009 v 18:10 | Reagovat

Hele, holka, zase jsi mi o kousek sympatičtější. Moje depky vycházejí z podobných věcí - absence dovolené u moře, na kterou zbytek dovolené jede, absence peněz, které nemám protože moje šéfová na brigádě je pěkná svině a týden před nástupem mi řekla, že se mnou nepočítá, i když půl roku říkala něco jiného, chlap, který není vedle mě, ale bůhvíkde... Problémy sama se sebou... A do toho to hnusné odporné počasí. Jak tohle má jedna chudinka ženská zvládnout?

2 stellina stellina | 28. června 2009 v 23:14 | Reagovat

chlapa, který nebyl vedle mě, ale tisíc kilometrů daleko, jsem taky měla, vydrželo mi to asi pět let...
a mohu říct, že jsem upřímně ráda, že je to za mnou...
přišel po něm ten správný chlap do života a toho už v životě nedám!
ty se taky jednou dočkáš, uvidíš...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama