Červen 2009

co mě fakt smíchy rozsekalo

29. června 2009 v 17:46 Mimo poznámky
Zkouší si děda v obchodě nové boty a když si je nazouvá nejvehementněji, uprdne si.
"Omlouvám se, skutečně je mi to trapné."
"To nic dědo, až vám řeknu kolik stojí, tak se poserete!"


"Slečno, vy máte nohy jako laň."
"Ooooh, moc děkuji."
"No, úplně jako laň, chlupatý a zasraný od bláta."Na první hodině v tanečních:
Jeden mládenec tančí s jednou krásnou dívkou a aby se odreagoval, tak jí pořád mačká na knoflík od podprsenky.
A ona na to: "Prosím vás, co to děláte?"
Chlapec odpoví: "Já na vás zvoním."
"Aha, mně se zdálo, že dole někdo stojí..."

Konec neděle a snad i celého hnusného týdne

29. června 2009 v 15:28 Co se tak přihodilo aneb Blondýnin diary
Tak nakonec to nedopadlo tak špatně, jak to vypadalo po vylezení z postele. Blondýnino svědomí totiž uklidnil fakt, že ostatní jsou na tom ještě hůř.

Po práci, které se ani "práce" říkat nedá, šla Blondýna do hospody. Pozval ji její kamarád, kterému budeme říkat Džín. Džín proto, poněvadž nosí s oblibou modré džíny a k tomu navrh džínovou košili. Jestli má pod tím i džínové trenky, to není Blondýně známo, neboť to nikdy nezkoumala. Proto je to taky asi jediný kamarád, který není psaný s uvozovkami.
(Poznámka: "Kamarády" totiž Blondýna nazývá ty známé, s nimiž něco bylo a poté jedna či druhá strana dělala jakoby nic, a tak se "kamarádili" vesele dál až do ztracena.)

To nic, tak už to na světě bývá, vraťme se zpět k té návštěvě hospody Pohody...

hnusná obloha = hnusný týden

28. června 2009 v 17:46 Co se tak přihodilo aneb Blondýnin diary
Měla pravdu ta holka... Fakt je to na houby! Poslední týden se Blondýna cítí takřka na nic. Na nic nemá náladu, na nic nemá chuť, nechce se jí nic dělat, jen by pořád spala - 12 hodin jí nedělá sebemenší problém. Řekla bych, že buď je to tím počasím pitomým, anebo Blondýna zkrátka neví, co chce.

Momentálně má službu na vrátnici, lítají tu kolem řvoucí děti, tak se raději zavřela sama do kanceláře. Ani lampu si nerozsvítila, dává přednost potemnělému prostředí, které lépe vyjadřuje její pošmournou náladu.

počítačový machr

27. června 2009 v 3:15 | stellina |  Mimo poznámky
...ačkoli jsem tomu nemohla uvěřit, po třech hodinách práce jsem si vytvořila vlastní design blogu. Jsou tři hodiny v noci a mě bolí příšerně krční svaly, že se sotva můžu hnout, to asi, že jsem odvykla té administrativní práci, každopádně sedím tu teď šťastná jako blecha!

Už x-krát jsem se před několika lety, měsíci, snažila rozluštit jazyk, kterým mluví technicky zdatní experti v poradnách, jak vytvořit svůj vlastní blog, ale nikdy se mi nepodařilo porozumět tomu zvláštnímu jazyku HTML. Pro uši Blondýny to zní jako BFLMPSVZ, a to jí šlo určitě líp... ;-)