chybí mi, strašně moc

29. května 2008 v 21:40 | stellina |  Co se tak přihodilo aneb Blondýnin diary
Dnes jsem se už ráno probudila s myšlenkou na Romea. Zdálo se mi o tom, že přijel, pak chtěl někomu pomoci, nasledl do nějakého nebezpečného vozítka, snad ještě dřevěného, a odjel dolů z kopce plného zatáček a já ze strachu utíkala bez dechu za ním.

Dole u rybníka mě čekala smutná zpráva, že měl važné zranění a vůbec nevím, jak jsem se nakonec ocitla zpátky doma, měla přijít Skorosestřenice s dcerou a já šla za Romeem do koupelny oznámit mu, že přijely, ale tam nebyl Romeo, tam byl Myšák, který si na něj hrál a hnusným tónem zopak větu: "E venuta mia cugina, pchá!"Jakou to mělo dohru si už nepamatuju, každopádně mě to pronásleduje celý den. Cestou na školení jsem jela kolem oného špičkového hotelu a stanice, kde mi mával před spousty měsíci na rozloučenou. Lhala bych, kdybych tvrdila, že si tu scénu pamatuju "jako dnes". Nepamatuju, nevím, už pořádně ani na jaké straně kolejiště stál, odhaduji jen podle směru jízdy...

Po večeři jsem si nalila víno a udělala jsem něco, co by nejspíš udělala asi nějaká pubertální dívka, napsala jsem jeho kamarádovi. S žádostí... Se speciální žádostí... Se žádostí o fotku, jeho fotku.

Dělám kraviny! Snad to pochopí.

Stýská se mi přímo příšerně!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama